Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
İçerik Menü

İade Şartları

YURTİÇİ GÖNDERİM

İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş ,tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları ,varsa hediyesi varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde kargoya verilebilir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı +90506 114 56 53 nolu whatsapp hattı ile görüşerek edinebilirsiniz.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde ürün tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Kargo ücreti iade edilmemektedir. Alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. 

E-Mail: info@sibellamoda.com

Whatsapp: +9 0506 114 56 53

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.